Sandacz

Połów sandacza w Hiszpanii

Połów sandacza w Hiszpanii

Połów sandacza w Hiszpanii

Rzeka Ebro to wymarzone miejsce dla miłośników połowów sandacza. Znana z ogromnego potencjału wyłowu suma-giganta i olbrzymich karpi zapewnia nam również niezapomniane wrażenia w połowach sandacza. Zbiornik zaporowy Caspe zalicza się do najlepszych miejsc wędkarskich w całej Europie. W wyniku ciepłego klimatu, sandacze osiągają niepospolite rozmiary i złowienie tejże ryby o rozmiarach powyżej 1 metra nie jest rzadkością. Olbrzymie ilości sandacza pozwalają na złowienie wielu egzemplarzy każdego dnia. Ryba ta w przeciwieństwie do suma, poławiana jest głównie w celach konsumpcyjnych, pomimo tego nie zmniejsza to wielkiej ilości tego gatunku w rzece. Tarło sandacza ze względów klimatycznych odbywa się 2 razy w roku. W czasie tym sandacz nie żeruje, a woda jest pełna centymetrowych małych sandaczy. Ciepły klimat umacnia wzrost populacji ryb preferujących ciepłą wodę, takich jak sandacz i okoń. W ciepłej wodzie narybek rośnie szybko i unika polowań drapieżników.

Połów sandacza w Hiszpanii

Połów sandacza w Hiszpanii

Łowienie na żywca na rzece Ebro jest zabronione, ale dobre rezultaty osiąga się używając woblerów charakteryzujących się agresywną akcją. Idealnym sprzętem na spinning są krótkie (1,6-2,1) wędki z ciężarkiem 30g, z wysoką, jakości plecionką. Zalecany sprzęt powinien być stabilniejszy, jaki używamy w innych częściach Europy, ponieważ zdarza się, że naszą przynętą zainteresuje się duży sum. Na trolling zaleca się ciężarki o wadze 40-60g.Zatopione drzewa, kamieniste brzegi i zatoczki są idealnymi miejscami, w których żeruje sandacz.

Nasza baza zapewni Państwu wszystko, co potrzebne, aby zaplanowany pobyt stał się niepowtarzalnym i niezapomnianym przeżyciem. Usytuowani jesteśmy w najlepszym miejscu przy zbiorniku zaporowym Caspe tylko 50 metrów od brzegu rzeki. Steve zawsze służy dobrą radą i pomocą a dla nowicjuszy rzeki Ebro jest do dyspozycji, jako doświadczony przewodnik.

Połów sandacza w Hiszpanii

Połów sandacza w Hiszpanii

Oferta połowów sandacza w Hiszpanii

Proszę o kontakt w sprawie indywidualnego wyliczenia kosztów pakietu. Przykład ceny 1 Tygodnia